Yıllık GCS Toplantısı – Dubai, 2014

Üyesi olduğumuz GCS Grubunun her sene farklı bir kıtada düzenlenen toplantısı, bu sene 20-23 Ekim 2014 tarihleri arasında Dubai’de düzenlendi. Genel müdürümüz Ayşe Burcu Arslan’ın da katılımı ile farklı ülkelerden gelen toplam 82 GCS temsilcisi ve de sektörün önde gelen kurumlarından üst düzey katılımcılar bir araya geldi.

Ayşe hanım dubaiKredi ve risk yönetim alanın halen en büyük ve etkin grubu olan Avustralya merkezli GCS Grubun yıllık olağan toplantısı bu kez Dubai’de ve 82 farklı ülkeden birçok işletme ve üst düzey katılımlar ile gerçekleşti. Uluslararası tahsilat uygulamalarının yanı sıra, global alacak yönetimi hizmetlerine ilişkin taahhüt edilen profesyonel uyum alanlarına ilişkin beklentiler ve yerel uygulamalar özellikle ön plana çıkan alanlar oldu. Artan rekabet koşullarıyla birlikte, uluslararası alacak yönetimi alanında, hızlı ve etkin servis verebilmenin, öncelikle grup partnerleri arasındaki sinerji ve paylaşımın etkinliğinin arttırılması ile mümkün olabileceği öne çıkan gündemler oldu.

dubai toplantı

GCS Group Turkey olarak bizler de ülkemizdeki güncel mevzuat değişiklikleri ve uygulamalara dair sunumumuz yaparak, Türkiye’de ARSinkaso® markamızla ilgili çalışmalarımızın lansmanını yapma fırsatı bulmuş olduk. ARS Danışmanlık olarak, alacak takip ve yönetimi alanındaki sektörün öncülüğünü yapmaktan ve toplam 155 ülkede bu hizmeti profesyonel zeminde sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm GCS partnerlerine Dubai’deki konferansa katılımlarından ve paylaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.