Tahsilat İçin Gerekli Her şeye Ulaşın!

Müşterilerinizi tam olarak tanımak için tahsilat yönetimi çözümlerimizi kullanarak onları takip edebilir, gereksiz verilerden kurtulabilir ve elinizdeki verileri doğrulayabilirsiniz. Yerel ve uluslararası, ARS InkasoAlacak Yönetimi Hizmetlerimiz çerçevesinde sunduğumuz kapsamlı ve güncel veri temini kabiliyetlerimiz sayesinde ulaşamadığınız hesaplara ait en güncel irtibat bilgilerini edinebilirsiniz.

Tahsilat Yönetimi Danışmanlığı

Tahsilat yönetimi çözümlerimiz ile maliyetlerinizi azaltabilir, tahsilat stratejilerinizi iyileştirebilirsiniz. ARS DANIŞMANLIK tahsilat yönetimi konusundaki uzmanlığı sayesinde, borçlu hesap sahiplerine kolayca belirler ve ulaşabilir ve  ödeme davranışlarını değiştirebilirsiniz. Tahsilat yönetim süreçlerinizi iyileştirmek için, yönetiminizi global uzmanlığımızdan faydalanarak geliştirmek için danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Stratejik Tahsilat / Alacak Yönetimi

ARS Danışmanlığın sunmakta olduğu artı değerler üreten kurumsal değerli hizmetleri, gecikmeye düşen her bir müşteri için dinamik ve özel tahsilat stratejileri geliştirmek amacıyla tahsilat süreçlerinin ve faaliyetlerinin merkezine stratejik borçlu yaklaşımı yerleştirmektedir.

cMüvekkillerimizin müşterilerini derinlemesine anlayarak, geç ödeme alışkanlığı edinmiş, bunu bir kurumsal tutum haline getirmiş işletmelere olan stratejik yaklaşımlarımız ve bazen de ödeme alışkanlıklarında yapılan iyileştirmeler ile ellerindeki kaynakları yüksek riskli ve yüksek değerli müşterilere ayırabilir ve böylece gecikmedeki müşterilerini etkin bir biçimde önceliklendirebilirler.